Směrnice o stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávánídítěte v mateřské škole 2019/2020

Více zde: https://ms-gurtjevova.webnode.cz/platby/

Dodatek č. 1 ke směrnici MŠ č. 9/2021 - Směrnice k závodnímu a školnímu stravování.

Navýšení stravného od 1.11.2021

• V souvislosti s růstem cen potravin (zejména obilovin, výrobků z obilovin, některých druhů zeleniny, některých druhů mas a mléčných výrobků) se novelou vyhlášky č. 272/2021 Sb. (ze dne 19. 7. 2021) mění finanční normativ pro všechny strávníky v MŠ. Finanční normativ platný pro strávníky MŠ od 1.11.2021, viz tabulky dle věku strávníků níže.

• Neodhlášený oběd je možno odebrat do jídlonosičů pouze v první den nemoci.  Další dny tyto obědy již není možno stravu odebrat. Jestliže oběd nebude řádně odhlášen, zákonnému zástupci bude doúčtována další částka z titulu náhrady škody (ve smyslu vyhlášky č.107/2005 Sb. o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů). V případě, že obědy odhlášeny nebudou, bude školní jídelna na základě sledování absence žáka ve škole nucena doúčtovat režijní náklady všech neodhlášených obědů dle kalkulace mzdových a věcných nákladů na 1 oběd, který od 1.9.2021 činí 204 Kč.

Tento dodatek č. 1 ke směrnici MŠ č. 9/2021 - Směrnice k závodnímu a školnímu stravování nabývá platnosti dnem 1.11.2021.

Směrnice o stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání dítěte v mateřské škole 2021/2022:

Více zde: https://ms-gurtjevova.webnode.cz/platby/

Stravné a školné

Školné i stravné se hradí na účet školy nejpozději do 15. dne daného měsíce, nebo hotově dle stanoveného termínu.

Vnitřní řád školní jídelny.rtf (272905)

Školné - úplata za předškolní vzdělávání:   400,-  Kč

Lze žádat o osvobození od platby školného a to v případě jedná-li se o rodiče pobírající dávky hmotné nouze, pěstounský příspěvek popř. příspěvek na péči o osobu blízkou. Nutné vypsat žádost a poté každý měsíc dokládat formulář potvrzený sociálním odborem.

Školné platí děti od 3 do 5ti let, děti v posledním roce před nástupem do ZŠ a děti s odloženou školní docházkou jsou od úplaty osvobozeny.

Stravné od 01.11.2021

celodenní stravné:                  38,- Kč    − pro děti 3 - 6 let

Cena za stravu se skládá:           9,- Kč    -  přesnidávka

20,- Kč    -  oběd

9,- Kč    -  svačina

41,- Kč    − pro děti 7 let

Cena za stravu se skládá:         10,- Kč      -  přesnidávka

22,- Kč      - oběd

9,- Kč      - svačina

Odhlašování obědů

Předem známou nepřítomnost lze omluvit do 13.00 hod předcházejícího dne, jak osobně, tak telefonicky. Při náhlé nepřítomnosti lze tento den vyzvednout oběd v kuchyni od 11.00 - 11:20 hod. V pondělky se nepřítomným dětem oběd automaticky odhlašuje. Jídlo vydáváme pouze do čistých jídlonosičů (jídlo vám nebude vydáno do jiných plastových misek, krabiček nebo sklenic). Pokud nebude oběd řádně odhlášen musí rodič - zákonný zástupce uhradit režijní náklady neodhlášených obědů - cena podle výpočtu všech nákladů je 204,- Kč/den.

Číslo účtu MŠ  -  73030761/0100

Variabilní symbol: 11000001.